Odpowiednie książki, notatniki, dzienniki i inne przybory akademickie pomogą ci zachować porządek podczas nauki – zadbaj o porządek w piórniku i na biurku. Niezależnie od tego, czy chcesz trzymać wszystko w jednym koszyku, czy mieć osobną torbę na każdy przedmiot, mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek.

Jak się lepiej uczyć?

Wybraliśmy kilka z naszych ulubionych artykułów papierniczych, które pomogą Ci zorganizować się do nowego życia. Od idealnego zeszytu do funkcjonalnego piórnika, dzięki któremu będziesz mógł być na bieżąco z zadaniami, aż po porządek na biurku, który uchroni papiery i kable przed szalonym bieganiem – mamy wszystko, czego potrzebujesz, by ruszyć do przodu w nowym semestrze.

Uporządkuj swoje życie na uczelni i zachowaj zdrowy rozsądek dzięki odpowiedniemu sprzętowi. Uporządkuj swój stolik nocny w akademiku dzięki poręcznemu porządkowi na biurku. Upewnij się, że zawsze masz na czym pisać, czy to notatki ze studiów, czy listę zakupów, dzięki takim akcesoriom jak poręczne notatniki i długopisy, i rozgość się w naszym łóżku.

Rzeczy przydatne do lepszej nauki

Jest mnóstwo rzeczy, które musisz załatwić na studiach i może być trudno wiedzieć, od czego zacząć. Twój planer jest idealnym miejscem do śledzenia terminów, zobowiązań i spotkań. Da ci też szansę na wyznaczenie sobie celów na cały rok. A to tylko część jego możliwości! Dodatkowo, żywa paleta kolorów zaprojektowana jest tak, by dodawać Ci energii z samego rana. Nasza linia dzienników do pisania zapewni Ci dużo miejsca na notowanie myśli, pomysłów i bazgrołów. Dodaj swój własny styl dzięki naszym kolorowym karteczkom samoprzylepnym.

Rozwój osobisty może być ważną i ekscytującą częścią życia. Pytanie o to, co robisz przez cały dzień, dlaczego to robisz i jak mogłoby być lepiej, jest pierwszym krokiem na drodze do samoanalizy. Kiedy już to zorganizujesz, poczujesz się bardziej produktywny w życiu i mentalnej perspektywie, co pomoże twojej inteligencji emocjonalnej.

Próbowałem różnych sposobów, by być na bieżąco, ale dopóki nie odkryłem metody, która dla mnie zadziałała, zawsze była to walka. Jedną z rzeczy, którą zasugerował mi autor mojego artykułu, jest spojrzenie na cały swój czas jako całość i sprawdzenie, jak możesz go poprawić.

Mały, oprawiony w spiralę, tygodniowy dziennik ucznia Personal ma układ tydzień do tygodnia i miejsce na wiele aktywności. Można go łatwo nosić przy sobie dzięki okładce i tylnej kieszeni. Organizer na biurko jest idealny do przechowywania długopisów, gumek i ołówków, kalkulatora lub laptopa. Z przodu ma zapinaną na zamek sekcję, która może być przydatna do przechowywania mniejszych artykułów piśmienniczych.

Odpowiedni piórnik

Spójrzmy prawdzie w oczy – wszyscy znamy to uczucie, gdy mamy nowy piórnik. Jest jak nowy, świeży początek roku szkolnego i sprawia, że wszystko staje się jeszcze milsze. Piórnik jest wykonany z eleganckiego lnu, ma mnóstwo kieszonek, które pozwolą ci zachować porządek w czasie semestru, a także może służyć jako kosmetyczka.

Organizer na biurko

Koniec z bałaganem, zgubionymi długopisami, pomiętymi kawałkami papieru i zamętem w głowie. Ten organizer na biurko jest idealny dla zorganizowanego ucznia. Jest w nim 20 oddzielnych przegródek, w których możesz umieścić klucze, telefony, a nawet długopisy, a dzięki różnym poziomom wszystko jest widoczne i łatwe do znalezienia.

Lampka na biurko

Idealna na stolik nocny, ta genialna lampa biurkowa nie tylko oświetli twoje nocne bazgroły, ale także sprawi, że będziesz zdrowszy. Jest zasilana przez USB, a światło LED zapewnia jej długą żywotność, podczas gdy łatwy w regulacji stolik jest idealny do wygodnego pisania – a czasem nawet wtedy, gdy masz zimne ręce!

Terminarz ścienny

Robisz plany lub postanowienia na nadchodzący rok? Wykorzystaj tę prostą tabelę ścienną każdego dnia w styczniu, abyś mógł zobaczyć, gdzie będziesz ciężko pracował, a gdzie będziesz miał czas na trochę więcej zabawy. W zestawie znajduje się długopis i kropki do naklejania, więc możesz zaznaczać kluczowe daty i oznaczać je jako “w użyciu”, kiedy się pojawią, niezależnie od tego, czy jest to termin poprawek, czy po prostu wieczorne wyjście z przyjaciółmi.