Dlaczego nie pomóc sobie w uzyskaniu dodatkowej motywacji, kiedy jej najbardziej potrzebujesz? Zaprojektowaliśmy ten pakiet tak, by dać Ci mnóstwo bodźców, kiedy tego potrzebujesz. Trzymaj go w pobliżu swojego biurka na te dni, kiedy go potrzebujesz, a kiedy skończysz, odłóż go z powrotem tam, gdzie go znalazłeś.

Praca w domu a motywacja?

Nasze nowe domowe biuro zostało zaprojektowane tak, by skupiać uwagę na codziennych zadaniach; od rodzinnych zdjęć i motywacyjnych cytatów nadrukowanych na skórzanym panelu przednim, po zapewnienie ucieczki od rozpraszających rzeczy dzięki minimalnemu bałaganowi, w tym systemowi porządkowania kabli umieszczonemu pod dwiema solidnymi szufladami.

Czy Twoje biurko wygląda czasem jak strefa katastrofy? Wiemy, że trudno jest utrzymać porządek. Dlatego właśnie stworzyliśmy Zestaw Fajnych Akcesoriów na Biurko. Ma on wszystko, czego potrzebujesz, by pozostać zorganizowanym i produktywnym przy swoim biurku. Stojak na długopisy może być zamontowany pionowo lub poziomo, dzięki czemu łatwo przechowasz i znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stojak na telefon to idealny sposób na utrzymanie koncentracji podczas rozmowy konferencyjnej. A uchwyt na butelkę z wodą jest nie tylko super słodki, ale też niezbędny, by trzymać ręce z dala od kubka z kawą! Czas się zorganizować!

Organizacja miejsca pracy

Zanim kupisz fajne akcesoria na biurko, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Ostatecznym czynnikiem będzie Twoja osobowość i styl, ponieważ to one wpłyną na to, jak będziesz żyć z tymi produktami w swojej przestrzeni.

Wszyscy w biurze uważają, że jesteś niesamowicie pracowity. Prawda jest taka, że właśnie zostałeś uwięziony w naprawdę trudnym arkuszu kalkulacyjnym Excela. Cóż, to nie do końca prawda. Muzyka pomaga ci się skoncentrować – puszczając w uszach muzykę klasyczną lub ambientową, możesz zająć się swoją pracą, zamiast rozmawiać z ludźmi w biurze. No i oczywiście słuchawki oznaczają, że możesz pracować, nie będąc rozpraszanym przez osoby zadające ci pytania. Jest tak wiele korzyści płynących z zaopatrzenia się w parę słuchawek – najlepiej kup swoje już dziś.

Muzyka podczas pracy

Niezależnie od tego, czy uczysz się do egzaminów, pracujesz do późna w biurze, czy po prostu próbujesz wykonać kilka prac domowych, wszystkim nam trudno jest się skoncentrować. Ale dlaczego nie włączyć muzyki i użyć tego wspaniałego małego produktu, który pomoże ci się skoncentrować?

Muzyka (słuchawki z redukcją szumów), woda, laptop i biurko w samotności: niektóre z podstawowych potrzeb do produktywnego dnia. Stacja Inspiracji to coś więcej niż tylko biurko… To środowisko, które zostało zaprojektowane tak, by wspierać Twoje potrzeby w pracy. Istnieją zestawy muzyczne, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać motywację i wykonać swoją pracę. Regulowana podstawa na laptopa jest idealna dla większości laptopów, a górna półka może pomieścić książki lub przedmioty dekoracyjne, pozostawiając mnóstwo miejsca na półce poniżej na torbę na komputer.