Niezależnie od tego, czy chcesz dodać odrobinę aromaterapii do swojej sypialni, łazienki, salonu czy kuchni, nasze ekologiczne dyfuzory olejków eterycznych są stylowe i skuteczne. Wyposażone w ultra-cichą, nowoczesną technologię, są łatwym sposobem na oczyszczenie powietrza. Po prostu zdejmij szklaną nasadkę i dodaj krople swoich ulubionych olejków eterycznych. Dyfuzor delikatnie rozproszy zapach w powietrzu w Twoim domu.

Dyfuzory do aromaterapii

Dyfuzory do aromaterapii działają dzięki systemom ultradźwiękowym, które zamieniają wodę w delikatną mgiełkę i rozprowadzają zapach olejku eterycznego po całym pomieszczeniu. Może być umieszczony w Twojej sypialni, biurze lub salonie, aby uwalniać relaksujące zapachy, gdy siedzisz i odpoczywasz po stresującym dniu. Światła LED mogą być włączone w nocy, kiedy śpisz, aby stworzyć relaksującą atmosferę, jako dodatek do Twoich nocnych rytuałów. Wyjmowany zbiornik pozwala na łatwe czyszczenie, dzięki czemu Twój dyfuzor będzie działał sprawnie przez dłuższy czas.

Elegancki i nowoczesny design z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich w twoim domu. Jego prosty, nowoczesny design będzie wspaniałym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Dodatkowym atutem jest to, że szklana część dyfuzora do aromaterapii jest wyjmowana, co pozwoli Ci cieszyć się urządzeniem przez wiele lat.

Dyfuzor do aromaterapii wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki i drewna, co czyni go pięknym dodatkiem do Twojego blatu lub stołu. Podstawa może pomieścić do 120 ml wody, a w zestawie znajduje się podkładka aromatyczna, która została zaprojektowana tak, by stworzyć dla Ciebie najlepsze doznania. Możesz obserwować, jak zapach unosi się nad cieczą, tworząc piękny pokaz. Możesz wybrać pomiędzy 7 różnymi kolorami światełek LED, które pasują do szklanej podstawy, lub po prostu je wyłączyć. Wygodny przełącznik on/off kontroluje obie części, więc możesz przełączać się między trybami jednym naciśnięciem!

Dyfuzory z lampką nocną

Od eleganckiego designu po delikatną poświatę światła, ten mister z pewnością doda odrobinę wyrafinowania i spokoju do każdego pomieszczenia. Wysokiej jakości dyfuzor jest specjalnie zaprojektowany, aby wytwarzać delikatną mgiełkę lub łagodny strumień, zapewniając jednocześnie terapeutyczne korzyści z różnych olejków eterycznych. Ten innowacyjny dyfuzor posiada również możliwość ustawienia kolorowego światła, a także timer i możliwość wyboru prędkości obrotów.

Ultradźwiękowy dyfuzor do aromaterapii to świetny sposób, aby rozpylić w powietrzu swoje ulubione olejki eteryczne lub nasze ekskluzywne mieszanki i stworzyć relaksujące i odstresowujące środowisko. Z siedmioma kolorowymi diodami LED, które obracają się w różnych opcjach, oraz ośmioma kolorami światła z opcją działania bez światła, możesz wybrać dokładnie to, jak chcesz, aby Twój nastrój był ustawiony – czy jest to delikatna poświata, aby wprowadzić nastrój, czy jaśniejsza opcja, aby zapewnić oświetlenie otoczenia.